Rezultati 2017

 

SloXcup, XC Črni vrh, Črni vrh (16. julij 2017)
SLOVENSKI POKAL V KROSU – DRŽAVNO PRVENSTVO
mesto kategorija
Gregor Dimic 3. mesto u23 Men
Mitja Tancik 4. mesto Elite M
Tadej Zorman 7. mesto u23 M
David Ivartnik 3. mesto u19 mladinci
Žiga Keržan 4. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 3. mesto u17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto u17 mladinke
Tamara Homar 2. mesto u17 mladinke
Janez Dejak 9. mesto Veterani1
Aleš Rijavec 13. mesto Veterani2
Marko Škarja 14. mesto Veterani2
Anže Marinčič 6. mesto Amaterji
Evgen Pevec 8. mesto Amaterji
Luka Janežič 4. mesto u15 dečki
Jure Prelovšek 13. mesto u15 dečki
Gašper Ahačič 20. mesto u15 dečki
Ema Movrin 3. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Jure Gombač 14. mesto u13 dečki
Žan Keržan 17. mesto u13 dečki
Matic Lipovšek 18. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 4. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 11. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u11 deklice
Meta Janežič 4. mesto u11 deklice
Nastja Ahačič 6. mesto u11 deklice
Filip Kutoša 3. mesto u9 dečki
Lenart Dejak 6. mesto u9 dečki
Jakob Škarja 17. mesto u9 dečki
Neža Kobal 2. mesto u9 deklice
Neža Janežič 3. mesto u9 deklice
Urban Dejak 4. mesto u7 dečki

 

SloEnduro 4Fun, Enduro Merjasec, Ruše (18. junij 2017)
v kategoriji skupaj kategorija
Nejc Černilogar 4. mesto 10. mesto Men
Grega Nagode 1. mesto 17. mesto Master2
Domen Perc 7. mesto 23. mesto Master1

 

24. XCO SAMOBOR 2017 UCI Class 1, Samobor (18.6.2017)
mesto kategorija
Gregor Dimic 19. mesto
Mitja Tancik 23. mesto u23 Men
Tadej Zorman 30. mesto u23 Men
Andraž Štirn 31. mesto u23 Men
David Ivartnik 3. mesto u19 mladinci
Žiga Keržan 14. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 2. mesto u17 mladinci
Tamara Homar 1. mesto u17 mladinke
Ana Janežič 3. mesto u17 mladinke
Borut Križan 7. mesto Veterani1
Marko Škarja 6. mesto Veterani2
Anže Marinčič 6. mesto Amaterji
Luka Janežič 9. mesto u15 dečki
Jure Prelovšek 11. mesto u15 dečki
Gašper Ahačič 19. mesto u15 dečki
Ema Movrin 6. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Jure Gombač 16. mesto u13 dečki
Klas Korošec 18. mesto u13 dečki
Žan Keržan 21. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 1. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 9. mesto u11 dečki
Meta Janežič 4. mesto u11 deklice
Meta Tancik 6. mesto u11 deklice
Nastja Ahačič 7. mesto u11 deklice
Mia Križan 8. mesto u11 deklice
Lenart Dejak 2. mesto u9 dečki
Filip Kutoša 3. mesto u9 dečki
Neža Kobal 2. mesto u9 deklice
Urban Dejak 4. mesto u7 dečki
Bor Križan 5. mesto u7 dečki

 

36. Mataron Franja BTC City
Mataron Franja BTC City – 156 km
1MA SKUPNI
Andraž Štirn 26. mesto 60. mesto
Triglav mali mataron Franja  – 97 km
2MA SKUPNI
Blaž Dragar 4. mesto 6. mesto

 

Mladinski pokal (11. in 12. junij 2017, Gränichenu)

Vita Movrin 24. mesto
Davird Ivartnik 64. mesto

 

SloXcup, XC Kočevje 2017 UCI Class C2, Kočevje (3. junij 2017)

mesto kategorija
Gregor Dimic 4. mesto Elite M
Mitja Tancik 12. mesto Elite M
Andraž Štirn 20. mesto Elite M
David Ivartnik 4. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 2. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 3. mesto u17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto u17 mladinke
Tamara Homar 2. mesto u17 mladinke
Borut Križan 4. mesto Veterani1
Aleš Rijavec 9. mesto Veterani2
Marko Škarja 11. mesto Veterani2
Anže Marinčič 2. mesto Amaterji
Miha Debeljak 8. mesto Amaterji
Luka Janežič 7. mesto u15 dečki
Jure Prelovšek 20. mesto u15 dečki
Ema Movrin 4. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Jure Gombač 12. mesto u13 dečki
Klas Korošec 15. mesto u13 dečki
Urban Avbelj 18. mesto u13 dečki
Žan Keržan 23. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 2. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 9. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u11 deklice
Meta Janežič 3. mesto u11 deklice
Lenart Dejak 2. mesto u9 dečki
Filip Kutoša 4. mesto u9 dečki
Neža Kobal 3. mesto u9 deklice
Neža Janežič 4. mesto u9 deklice
Urban Dejak 2. mesto u7 dečki
Bor Križan 7. mesto u7 dečki

 

SloEnduro, Enduro Cerkno 2017, Cerkno (28. maj 2017)

v kategoriji skupaj kategorija
Ana Zupan 3. mesto 3. mesto Ženske
Nejc Hunt 6. mesto 6. mesto Men
Nejc Černilogar 16. mesto 29. mesto Men
Aleš Pelcar 5. mesto 33. mesto Hobi
Jaka Močilnik 23. mesto 52. mesto Men
Grega Nagode 6. mesto 54. mesto Master2
Domen Perc 21. mesto 69. mesto Master1

 

Uvati Vitar                                      (20. maj 2017, Brač)

37 km
v kategoriji skupno kategorija
David Ivartnik 1. mesto 1. mesto Junior M
Jakob Smolnikar 1. mesto 3. mesto Cadet M
Žiga Keržan 3. mesto 6. mesto Junior M
103 km
v kategoriji skupno kategorija
Gregor Dimic 3. mesto 3. mesto Men
Mitja Tancik 5. mesto 5. mesto Men
Peter Keržan 22. mesto 75. mesto Master B

 

HC dirka, Obertraun (14. maj 2017, Obertraun)

Vita Movrin 4. mesto mladinke
David Ivartnik 20. mesto mladinci

 

SloEnuro 4Fun, Enduro Krokar (7. maj 2017, Dobrna)

v kategoriji skupaj kategorija
Grega Nagode 1 5 Master2
Domen Perc 5 14 Master1

 

Mitas 4 Islands MTV Stage Race 2017, od 19. do 22 aprila 2017

 Energijateam.com – Cube (Mitja Tancik in Gregor Dimic)
Etapa Krk, 19. april 2017 17. mesto
Etapa Rab (prestavljena na rezervno progo na Krk), 20. april 2017 5. mesto
Etapa Cres, 21. april 2017 22. mesto
Etapa Lošinj, 22. april 2017 4. mesto
Končna uvrstitev: 13. mesto

 

SloEnduro, Enduro 3 Camini, Trieste (30. aprila 2017)
  v kategoriji skupaj kategorija
Nejc Hunt 10. mesto 13. mesto Men
Nejc Černilogar 19. mesto 28. mesto Men
Jaka Močilnik 44. mesto 102. mesto Men
Grega Nagode 5. mesto 38. mesto Master2

 

SloXcup, XCO Završnica, Završnica  (29. april 2017)
mesto kategorija
Gregor Dimic 8. mesto Elite M
Mitja Tancik 13. mesto Elite M
Blaž Dragar 17. mesto Elite M
Andraž Štirn 22. mesto Elite M
Tadej Zorman 27. mesto Elite M
Žiga Keržan 12. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 5. mesto u17 mladinci
Tamara Homar 1. mesto u17 mladinke
Ana Janežič 2. mesto u17 mladinke
Borut Križan 8. mesto Veterani1
Aleš Rijavec 4. mesto Veterani2
Anže Marinčič 3. mesto Amaterji
Miha Debeljak 9. mesto Amaterji
Luka Janežič 3. mesto u15 dečki
Ema Movrin 4. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Klas Korošec 13. mesto u13 dečki
Jure Gombač 14. mesto u13 dečki
Žan Keržan 19. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 4. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 11. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u11 deklice
Meta Janežič 3. mesto u11 deklice
Nastja Ahačič 9. mesto u11 deklice
Lenart Dejak 1. mesto u9 dečki
Filip Kutoša 2. mesto u9 dečki
Neža Kobal 3. mesto u9 deklice
Neža Janežič 5. mesto u9 deklice
Urban Dejak 4. mesto u7 dečki
Bor Križan 6. mesto u7 dečki

 

SloXcup, XCO Kmanik C1, Kamnik (23. april 2017)
mesto kategorija
Blaž Dragar 31. mesto u23 Men
Andraž Štirn 33. mesto u23 Men
Tadej Zorman 34. mesto u23 Men
Žiga Keržan 12. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 4. mesto u17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto u17 mladinke
Tamara Homar 3. mesto u17 mladinke
Aleš Rijavec 4. mesto Veterani2
Anže Marinčič 5. mesto Amaterji
Luka Janežič 6. mesto u15 dečki
Ema Movrin 4. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Jure Gombač 17. mesto u13 dečki
Marko Mali 19. mesto u13 dečki
Klas Korošec 20. mesto u13 dečki
Matic Lipovšek 21. mesto u13 dečki
Urban Avbelj 22. mesto u13 dečki
Žan Keržan 25. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 5. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 14. mesto u11 dečki
Gal Benda 19. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u11 deklice
Meta Janežič 6. mesto u11 deklice
Mia Križan 9. mesto u11 deklice
Nastja Ahačič 11. mesto u11 deklice
Lenart Dejak 2. mesto u9 dečki
Filip Kutoša 4. mesto u9 dečki
Neža Kobal 4. mesto u9 deklice
Urban Dejak 4. mesto u7 dečki
Bor Križan 5. mesto u7 dečki

 

SloXcup, Griči XC, Vrtojba (17. april 2017)
mesto kategorija
Blaž Dragar 14. mesto u23 Men
Tadej Zorman 25. mesto u23 Men
Žiga Keržan 22. mesto u19 mladinci
Vita Movrin 2. mesto u19 mladinke
Jakob Smolnikar 4. mesto u17 mladinci
Tamara Homar 3. mesto u17 mladinke
Ana Janežič 4. mesto u17 mladinke
Janez Dejak 8. mesto Veterani1
Borut Križan 13. mesto Veterani1
Aleš Rijavec 7. mesto Veterani2
Marko Škarja 9. mesto Veterani2
Anže Marinčič 6. mesto Amaterji
Evgen Pevec 18. mesto Amaterji
Luka Janežič 7. mesto u15 dečki
Jure Prelovšek 13. mesto u15 dečki
Ema Movrin 5. mesto u15 deklice
Žan Pahor 1. mesto u13 dečki
Jure Gombač 17. mesto u13 dečki
Klas Korošec 18. mesto u13 dečki
Urban Avbelj 19. mesto u13 dečki
Matic Lipovšek 24. mesto u13 dečki
Žan Keržan 25. mesto u13 dečki
Jurij Zupanič 8. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 13. mesto u11 dečki
Gal Benda 21. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u11 deklice
Meta Janežič 4. mesto u11 deklice
Lenart Dejak 2. mesto u9 dečki
Neža Kobal 2. mesto u9 deklice
Neža Janežič 3. mesto u9 deklice
Urban Dejak 3. mesto u7 dečki
Bor Križan 5. mesto u7 dečki
Kaja Pevec 3. mesto u7 deklice

 

SloEnduro, Enduro Grozni 2017, Grožnjan (8. in 9. aprila 2017)
v kategoriji skupaj kategorija
Matjaž Istenič 4. mesto 4. mesto Men
Nejc Hunt 5. mesto 5. mesto Men
Nejc Černilogar 18. mesto 30. mesto Men
Jaka Tancik 13. mesto 37. mesto Master1
Grega Nagode 5. mesto 40. mesto Master2
Domen Perc 23. mesto 64. mesto Master1
Ana Zupan 4. mesto 4. mesto Women

 

SloEnudro 4Fun, GoEnduro (26. 3. 2017)
v kategoriji skupaj
Ana Zupan 1. mesto 2. mesto Women
Nejc Černilogar 3. mesto 9. mesto Men
Grega Nagode 2. mesto 10. mesto Master2
Ciril Zupan 8. mesto 20. mesto Men

 

REZULTATI 2016

SloEnduro – Enduro Grozni, Grožnjan (15. in 16. 10.  2016)
v kategoriji skupaj
Nejc Hunt 4. mesto 5. mesto Men
Nejc Černilogar 23. mesto 39. mesto Men
Matjaž Istenič 1. mesto 9. mesto Junior
Ciril Zupan 3. mesto 41. mesto Junior
Jaka Tancik 12. mesto 48. mesto Master1
Domen Perc 17. mesto 59. mesto Master1
Grega Nagode 5. mesto 58. mesto Master2

 

SloEnduro 4Fun, Mecsek Enduro, Komlu (2. 10. 2016)
v kategoriji skupaj
Nejc Černilogar 2. mesto 4. mesto Men
Grega Nagode 1. mesto 5. mesto Men

 

XC Energija Mengeš, Mengeš (2. 10. 2016)
Ana Movrin 3. mesto Mladinke
Žiga Keržan 4. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 8. mesto U17 mladinci
Tamara Homar 1. mesto U15 deklice
Aleksander Podpečan 8. mesto U15 dečki
Jože Prelovšek 19. mesto U15 dečki
Ema Movrin 7. mesto U13deklice
Žan Pahor 1. mesto U13 dečki
Luka Janežič 4. mesto U13 dečki
Klas Korošec 18. mesto U13 dečki
Gašer Ahačič 21. mesto U13 dečki
Jan Luštek 22. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Jurij Zupančič 10. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 13. mesto U11 dečki
Marko Mali 15. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 17. mesto U11 dečki
Žan Keržan 19. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 5. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 5. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 9. mesto U9 dečki
Gal Benda 11. mesto U9 dečki
Ela Križan 2. mesto U7 deklice
Bor Križan 5. mesto U7 dečki

 

Parenzana stage race maraton CUBE, 25.9.2016 (Vižinada)
Gregor Dimic 1. mesto Elite & U23
Mitja Tancik 6. mesto Elite & U23
Marko Škarja 19. mesto Elite & U23
Evgen Pevec 5. mesto Hobby
Peter Keržan 21. mesto Hobby
David Ivartnik 1. mesto Mladinci
Blaž Dragar 2. mesto Mladinci
Tadej Zorman 8. mesto Mladinci
Žiga Keržan 2. mesto Mlajši mladinci

 

SloEnduro – Enduro Gorizia (18. 9. 2016)
v kategoriji skupaj
Matjaž Istenič 1. mesto 1. mesto Juniors
Ciril Zupan 4. mesto 11. mesto Juniors
Grega Nagode 1. mesto 12. mesto Master3

 

XC Ravne 2016, Ravne na Koroškem (10. 9. 2016)
Tadej Zorman 4. mesto Moški
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Žiga Keržan 4. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 5. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Jure Prelovšek 14. mesto U15 deklice
Ema Movrin 5. mesto U13deklice
Žan Pahor 2. mesto U13 dečki
Luka Janežič 3. mesto U13 dečki
Jure Gombač 14. mesto U13 dečki
Klas Korošec 15. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Jurij Zupančič 7. mesto U11 dečki
Marko Mali 13. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 14. mesto U11 dečki
Žan Keržan 17. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 4. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 4. mesto U9 dečki
Gal Benda 12. mesto U9 dečki
Ela Križan 2. mesto U7 deklice
Bor Križan 3. mesto U7 dečki

 

SloEnduro – MTB Republic Enduro, Kranjska Gora (4. 9. 2016)
v kategoriji skupaj
Nejc Hunt 2. mesto 2. mesto Men
Maks Trobec 3. mesto 3. mesto Men
Nejc Černilogar 6. mesto 14. mesto Men
Matjaž Istenič 1. mesto 1. mesto Juniors
Jaka Tancik 8. mesto 25. mesto Master1
Grega Nagode 1. mesto 29. mesto Master2

 

SloEnduro – Enduro Kamnik (20. in 21. 8. 2016)
v kategoriji skupaj
Nejc Hunt 3. mesto 3. mesto Men
Nejc Černilogar 11. mesto 22. mesto Men
Matjaž Istenič 1. mesto 5. mesto Junior
David Ivartnik 3. mesto 17. mesto Junior
Jaka Tancik 2. mesto 8. mesto Master1
Domen Perc 8. mesto 29. mesto Master1
Grega Nagode 1. mesto 34. mesto Master2

 

XC Črni vrh, Idrija (20. 8. 2016)
Mitja Tancik 6. mesto Elite
Gregor Dimic 6. mesto U23
David Ivartnik 1. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 2. mesto U19 mladinci
Ciril Zupan 4. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 5. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 6. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 3. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 5. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 8. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Ema Movrin 8. mesto U13deklice
Žan Pahor 2. mesto U13 dečki
Luka Janežič 3. mesto U13 dečki
Klas Korošec 20. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Jurij Zupančič 8. mesto U11 dečki
Enej Grojzdek 12. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 14. mesto U11 dečki
Žan Keržan 15. mesto U11 dečki
Mia Križan 4. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 4. mesto U9 dečki
Gal Benda 14. mesto U9 dečki
Ela Križan 2. mesto U7 deklice
Bor Križan 6. mesto U7 dečki
Anže Marinčič 3. mesto Amaterji
Evgen Pevec 7. mesto Amaterji
Miha Debeljak 8. mesto Amaterji
Borut Križan 5. mesto Veterani 1
Marko Škarja 3. mesto Veterani 2
Peter Keržan 8. mesto Veterani 2

 

Evropski pokal za mlade 2016, Gradec (15. – 19.8.2016)
posamezno
Vita Movrin U17 30. mesto
Ana Janežič U15 21. mesto
Tamara Homar U15 44. mesto
ekipno
Slovenija1 U17 12. mesto
Vita Movrin
Matevž Govekar
Miha Klemenčič
Slovenija2 U15 25. mesto
Tamara Homar
Jakob Klemenčič
Matic Kranjec Žagar
Slovenija1 U15 26. mesto
Ana Janežič
Teo Pečnik
Jaka Starman

 

SloEnduro 4Fun – Matadown, 7. avgust 2016
v kategoriji skupaj kategorija
Matjaž Istenič 1. mesto 3. mesto Junior
Jaka Tancik 4. mesto 6. mesto Master1
Grega Nagode 5. mesto 27. mesto Master2

 

Black Hole Enduro, Ravne na Koroškem, 29. in 30. junij 2016
v kategoriji skupaj kategorija
Nejc Huth 4. mesto 4. mesto Men
Nejc Černilogar 14. mesto 25. mesto Men
Matjaž Istenič 1. mesto 7. mesto Junior
Jaka Tancik 5. mesto 19. mesto Master1
Domen Perc 10. mesto 45. mesto Master1
Grega Nagode 4. mesto 33. mesto Master2
Iztok Slapnik 3. mesto 34. mesto Hobi

 

XC Leše, Leše (24. 7. 2016)
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 6. mesto Mladinke
David Ivartnik 1. mesto Open
Blaž Dragar 6. mesto Open
Borut Križan 9. mesto Open
Evgen Pevec 11. mesto Open
Tadej Zorman 15. mesto Open
Jakob Smolnikar 4. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 8. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 11. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Aleksander Podpečan 10. mesto U15 dečki
Ema Movrin 6. mesto U13 deklice
Luka Janežič 2. mesto U13 dečki
Žan Pahor 3. mesto U13 dečki
Miha Smrdel 4. mesto U13 dečki
Jure Gombač 18. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Job Brecelj 8. mesto U11 dečki
Enej Grojzdek 10. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 13. mesto U11 dečki
Žan Keržan 16. mesto U11 dečki
Mia Križan 3. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 4. mesto U9 dečki
Gal Benda 10. mesto U9 dečki
Ela Križan 1. mesto U7 deklice
Bor Križan 3. mesto U7 dečki

 

SloEnduro – EnduRogla (9.7. 2016)
skupno  v kategoriji  kategorija
Nejc Černilogar 15. mesto 6. mesto Men
Matjaž Istenič 5. mesto 1. mesto Juniors
Ciril Zupan 14. mesto 4. mesto Juniors
Domen Perc 23. mesto 6. mesto Master1
Grega Nagode 34. mesto 1. mesto Master2
Dan Prohart 44. mesto 19. mesto Hobi

 

SloEnduro – Soča Endruro (25. in 26. 6. 2016)
skupno v kategoriji  kategorija
Nejc Hunt 7. mesto 6. mesto Men
Maks Trobec 12. mesto 9. mesto Men
Nejc Černilogar 26. mesto 14. mesto Men
Matjaž Istenič 8. mesto 1. mesto Juniors
Ciril Zupan 44. mesto 5. mesto Juniors
Jaka Tancik 21. mesto 6. mesto Master1
Grega Nagode 23. mesto 2. mesto Master2

 

Rogla XC C2, Rogla (25.6.2016)
Mitja Tancik 15. mesto Elite + U23
Gregor Dimic 18. mesto Elite + U23
David Ivartnik 4. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 5. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 8. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 10. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 5. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 4. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 8. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 12. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto u15 deklice
Tamara Homar 2. mesto u15 deklice
Aleksander Podpečan 6. mesto u15 dečki
Jure Prelovšek 16. mesto u15 dečki
Ema Movrin 6. mesto u13 deklice
Luka Janežič 1. mesto u13 dečki
Žan Pahor 2. mesto u13 dečki
Jure Gombač 21. mesto u13 dečki
Jan Luštek 28. mesto u13 dečki
Meta Janežič 1. mesto u11 deklice
Jurij Zupanič 8. mesto u11 dečki
Ažbe Kobal 15.mesto u11 dečki
Enej Grojzdek 16.mesto u11 dečki
Žan Keržan 18. mesto u11 dečki
Meta Tancik 2. mesto u9 deklice
Mia Križan 5. mesto u9 deklice
Lenart Dejak 5. mesto u9 dečki
Gal Benda 13. mesto u9 dečki
Ela Križan 2. mesto u7 deklice
Bor Križan 4. mesto u7 dečki
Anže Marinčič 5. mesto Amaterji
Miha Debeljak 12. mesto Amaterji
Borut Križan 8. mesto Veterani 1
Janez Dejak 13. mesto Veterani 1
Marko Škarja 4. mesto Veterani 2
Peter Keržan 12. mesto Veterani 2
Aleš Rijavec 13. mesto Veterani 2

 

SloEnduro 4Fun – Enduro Krvavec, 19. junij 2016
skupno kategorija v kategoriji kategorija
Nejc Huth 4. mesto 4. mesto Men
Jaka Tancik 7. mesto 2. mesto Master1
Nejc Černilogar 13. mesto 8. mesto Men
Matjaž Istenič 17. mesto 1. mesto Junior
Grega Nagode 26. mesto 2. mesto Master2

 

XC Kočevje, Kočevje (18.6.2016)
Jure Belak 4. mesto Elite + U23
Gregor Dimic 8. mesto Elite + U23
Mitja Tancik 9. mesto Elite + U23
David Ivartnik 1. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 3. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 4. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 6. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 5. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 6. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 12. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 13. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Jure Prelovšek 15. mesto U15 dečki
Ema Movrin 5. mesto U13 deklice
Žan Pahor 2. mesto U13 dečki
Luka Janežič 3. mesto U13 dečki
Jure Gombač 25. mesto U13 dečki
Klas Korošec 28. mesto U13 dečki
Gašper Ahačič 30. mesto U13 dečki
Jan Luštek 32. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Jurij Zupanič 11. mesto U11 dečki
Job Brecelj 12. mesto U11 dečki
Marko Mali 13. mesto U11 dečki
Enej Grojzdek 15. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 16. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 17. mesto U11 dečki
Žan Keržan 19. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 5. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 4. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 12. mesto U9 dečki
Gal Benda 15. mesto U9 dečki
Ela Križan 1. mesto U7 deklice
Bor Križan 2. mesto U7 dečki
Anže Marinčič 6. mesto Amaterji
Miha Debeljak 11. mesto Amaterji
Borut Križan 6. mesto Veterani 1
Marko Škarja 6. mesto Veterani 2
Aleš Rijavec 8. mesto Veterani 2
Peter Keržan 13. mesto Veterani 2

 

XCO Samobor, Samobor (12.6.2016)
Mitja Tancik 11. mesto Elite
Gregor Dimic 13. mesto U23
David Ivartnik 3. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 8. mesto U19 mladinci
Ciril Zupan 10. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 12. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 14. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 10. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 4. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 11. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 14. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Jure Prelovšek 14. mesto U15 dečki
Žan Pahor 3. mesto U13 dečki
Luka Janežič 4. mesto U13 dečki
Klas Korošec 20. mesto U13 dečki
Gašper Ahačič 27. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Enej Grojzdek 11. mesto U11 dečki
Žan Keržan 15. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 5. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 3. mesto U9 dečki
Gal Benda 11. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 12. mesto U9 dečki
Ela Križan 4. mesto U7 dečki
Bor Križan 3. mesto U7 dečki
Anže Marinčič 6. mesto Amaterji
Borut Križan 5. mesto Veterani 1
Marko Škarja 5. mesto Veterani 2

 

SloEnduro 2 – Enduro Cerkno, 28. in 29. maj 2016
skupno kategorija v kategoriji kategorija
Nejc Huth 7. mesto 7. mesto Men
Matjaž Istenič 11. mesto 1. mesto Junior
Nejc Černilogar 25. mesto 17. mesto Men
Ciril Zupan 36. mesto 3. mesto Junior
Jaka Tancik 38. mesto 7. mesto Master1
Aleš Pelcar 44. mesto 3. mesto Master2
Grega Nagode 45. mesto 4. mesto Master2

 

XC Završnica, Završnica (29.5.2016)
Mitja Tancik 4. mesto Elite
Jure Belak 5. mesto Elite
Gregor Dimic 1. mesto U23
David Ivartnik 1. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 2. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 3. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 5. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 4. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 3. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 5. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 9. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Jure Prelovšek 14. mesto U15 dečki
Ema Movrin 5. mesto U13 deklice
Žan Pahor 1. mesto U13 dečki
Luka Janežič 4. mesto U13 dečki
Jure Gombač 23. mesto U13 dečki
Gašper Ahačič 30. mesto U13 dečki
Klas Korošec 31. mesto U13 dečki
Jan Luštek 32. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Jurij Zupanič 9. mesto U11 dečki
Job Brecelj 10. mesto U11 dečki
Marko Mali 11. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 12. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 14. mesto U11 dečki
Žan Keržan 15. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 3. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 9. mesto U9 dečki
Gal Benda 17. mesto U9 dečki
Bor Križan 5. mesto U7 dečki
Anže Marinčič 5. mesto Amaterji
Evgen Pevec 9. mesto Amaterji
Miha Debeljak 12. mesto Amaterji
Borut Križan 5. mesto Veterani 1
Janez Dejak 12. mesto Veterani 1
Aleš Rijavec 7. mesto Veterani 2
Marko Škarja 8. mesto Veterani 2
Peter Keržan 12. mesto Veterani 2

 

SloEnduro 4Fun – Enduro Merjasec, 14. maj 2016
skupno v kategoriji kategorija
Nejc Černilogar 7. mesto 6. mesto Men
Jaka Tancik 24. mesto 6. mesto Master1
Grega Nagode 29. mesto 1. mesto Master2
Iztok Slapnik 12. mesto 3. mesto Hobi

 

XCO Kamnik, Kamnik (30.4.2016)
Mitja Tancik 30. mesto Elite
Gregor Dimic 20. mesto U23
Anže Mihalič 4. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 5. mesto U19 mladinci
David Ivartnik 8. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 11. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 5. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 3. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 8. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 12. mesto U17 mladinci
Gregor Mali 17. mesto U17 mladinci
Tamara Homar 1. mesto U15 deklice
Ana Janežič 2. mesto U15 deklice
Jure Prelovšek 16. mesto U15 dečki
Ema Movrin 8. mesto U13 deklice
Luka Janežič 1. mesto U13 dečki
Žan Pahor 2. mesto U13 dečki
Jure Gombač 24. mesto U13 dečki
Klas Korošec 28. mesto U13 dečki
Jan Luštek 29. mesto U13 dečki
Gašper Ahačič 30. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Job Brecelj 7. mesto U11 dečki
Jurij Zupanič 10. mesto U11 dečki
Marko Mali 11. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 17.mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 18.mesto U11 dečki
Žan Keržan 19. mesto U11 dečki
Enej Grojzdek 20. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 5. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 6. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 11. mesto U9 dečki
Gal Benda 12. mesto U9 dečki
Ela Križan 3. mesto U7 deklice
Bor Križan 5. mesto U7 dečki
Anže Marinčič 3. mesto Amaterji
Evgen Pevec 4. mesto Amaterji
Miha Debeljak 6. mesto Amaterji
Janez Dejak 6. mesto Veterani 1
Borut Križan 7. mesto Veterani 1
Marko Škarja 4. mesto Veterani 2
Peter Keržan 5. mesto Veterani 2

 

SloEnduro 4Fun – Krokar Endruro, Dobrna (24.4.2016)
skupno v kategoriji  kategorija
Matjaž Istenič 4. mesto 1. mesto moški do 19 let
Nejc Černilogar 6. mesto 5. mesto moški 19+
Jaka Tancik 17. mesto 4. mesto moški 30+
Grega Nagode 25. mesto 1. mesto moški 40+

 

SloEnduro 1 – Enduro 3 Camini, Trst (9. in 10.4.2016)
Nejc Černilogar 15. mesto E
Jaka Tancik 1. mesto M1
Grega Nagode 5. mesto M3
Domen Perc 18. mesto M1
Matjaž Istenič 1. mesto J
Maks Trobec 6. mesto UN
Nejc Huth 5. mesto E

 

XC Idrija, Ledine (9.4.2016)
Mitja Tancik 3. mesto Elite
Gregor Dimic 4. mesto U23
David Ivartnik 2. mesto U19 mladinci
Ciril Zupan 4. mesto U19 mladinci
Blaž Dragar 5. mesto U19 mladinci
Anže Mihalič 6. mesto U19 mladinci
Tadej Zorman 9. mesto U19 mladinci
Vita Movrin 1. mesto Mladinke
Ana Movrin 4. mesto Mladinke
Jakob Smolnikar 5. mesto U17 mladinci
Žiga Keržan 10. mesto U17 mladinci
Gašper Prelovšek 15. mesto U17 mladinci
Gregor Mali 16. mesto U17 mladinci
Filip Jeretina 18. mesto U17 mladinci
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice
Aleksander Podpečan 2. mesto U15 dečki
Jure Prelovšek 12. mesto U15 dečki
Žan Pahor 1. mesto U13 dečki
Luka Janežič 4. mesto U13 dečki
Jan Luštek 22. mesto U13 dečki
Klas Korošec 24. mesto U13 dečki
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice
Job Brecelj 3. mesto U11 dečki
Marko Mali 10. mesto U11 dečki
Jurij Zupanič 11. mesto U11 dečki
Enej Grojzdek 13. mesto U11 dečki
Matic Lipovšek 16. mesto U11 dečki
Ažbe Kobal 17.mesto U11 dečki
Žan Keržan 19. mesto U11 dečki
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice
Mia Križan 4. mesto U9 deklice
Lenart Dejak 4. mesto U9 dečki
Gal Benda 8. mesto U9 dečki
Filip Kutoša 12. mesto U9 dečki
Ela Križan 2. mesto U7 deklice
Bor Križan 4. mesto U7 dečki
Evgen Pevec 3. mesto Amaterji
Anže Marinčič 5. mesto Amaterji
Miha Debeljak 8. mesto Amaterji
Borut Križan 5. mesto Veterani 1
Janez Dejak 8. mesto Veterani 1
Marko Škarja 3. mesto Veterani 2

 

3. maratonu Kamenjak Rocky Trail, Kamenjak (3.4.2016)
Mitja Tancik 18. mesto Elite-M
Gregor Dimic 19. mesto Elite-M
Vita Movrin 1. mesto U17
Janez Dejak 9. mesto Master1
Borut Križan 14. mesto Master1
Marko Škarja 20. mesto Master2

 

XCO Premantura Rocky Trail UCI C1, Kamenjak (2.4.2016)
Gregor Dimic 32. mesto Elite-M
Mitja Tancik 39. mesto Elite-M
Ciril Zupan 25. mesto Junior M
Vita Movrin 1. mesto U17
Ema Movrin 5. mesto U13
Meta Tancik 3. mesto U9
Mia Križan 4. mesto U9
Lenart Dejak 3. mesto U9
Bor Križan 8. mesto U9
Ela Križan 1. mesto U7
Janez Dejak 6. mesto Master1
Borut Križan 11. mesto Master1
Marko Škarja 5. mesto Master2

 

XC Griči, Vrtojba (28.3.2016)
Mitja Tancik 7. mesto Elite-M
Gregor Dimic 1. mesto U23-M
David Ivartnik 2. mesto U19 mladinci-M
Ciril Zupan 5. mesto U19 mladinci-M
Anže Mihalič 7. mesto U19 mladinci-M
Vita Movrin 1. mesto Mladinke-Ž
Ana Movrin 6. mesto Mladinke-Ž
Jakob Smolnikar 5. mesto U17 mladinci-M
Žiga Keržan 7. mesto U17 mladinci-M
Gašper Prelovšek 16. mesto U17 mladinci-M
Ana Janežič 1. mesto U15 deklice-Ž
Tamara Homar 2. mesto U15 deklice-Ž
Aleksander Podpečan 4. mesto U15 dečki-M
Jure Prelovšek 16. mesto U15 dečki-M
Gal Pirš 24. mesto U15 dečki-M
Ema Movrin 8. mesto U13 deklice-Ž
Luka Janežič 1. mesto U13 dečki-M
Žan Pahor 2. mesto U13 dečki-M
Jan Luštek 25. mesto U13 dečki-M
Meta Janežič 1. mesto U11 deklice-Ž
Jurij Zupanič 8. mesto U11 dečki-M
Job Brecelj 10. mesto U11 dečki-M
Žan Keržan 15. mesto U11 dečki-M
Ažbe Kobal 16. mesto U11 dečki-M
Meta Tancik 2. mesto U9 deklice-Ž
Mia Križan 4. mesto U9 deklice-Ž
Lenart Dejak 2. mesto U9 dečki-M
Benda Gal 11. mesto U9 dečki-M
Ela Križan 2. mesto U7 deklice-Ž
Bor Križan 5. mesto U7 dečki-M
Evgen Pevec 10. mesto Amaterji-M
Anže Marinčič 11. mesto Amaterji-M
Miha Debeljak 19. mesto Amaterji-M
Janez Dejak 8. mesto Veterani 1-M
Borut Križan 12. mesto Veterani 1-M
Aleš Rijavec 9. mesto Veterani 2-M
Marko Škarja 11. mesto Veterani 2-M
Peter Keržan 15. mesto Veterani 2-M