Tekme 2017

 

datum naziv dirke lokacije UCI Pokal kategorije
Kros, kratki kros in klos mladi
14.04.2017 Griči XC Vrtojba C2 SloXcup #1 vse
23.04.2017 XCO Kamnik Kamnik C1 SloXcup #2 vse
29.04.2017 XCO Završnica Završnica C2 SloXcup #3 vse
3.06.2017 XC Kočevje Kočevje C2 SloXcup #4 vse
18.06.2017 XCO Samobor Samorbor (CRO) C1 SloXcup #5 vse
16.07.2017 XC Črni vrh Črni vrh nad Idrijo DP SloXcup #6 vse
26.08.2017 XCO Izgubljena ovca Gronjan (CRO) C2 SloXcup #7 vse
23.07.2017 XC Leše Leše – Prevalje SloX4fun mladi
3.09.2017 Planica Planica SloX4fun vse
9.09.2017 Ravne Ravne na Koroškem SloX4fun mladi
1.10.2017 Mengeš Mengeš SloX4fun mladi
SloEnduro
8.-9.4.2017 Enduro Grozni Grožnjan (CRO) SloEnduro1
30.04.2017 Enduro 3 Camini Trst (ITA) SloEnduro2
27.-28.5.2017 Enduro Cerkno Cerkno SloEnduro3
28.-29.6.2017 Black Hole Enduro Ravne – Prevalje SloEnduro4
23.-24.9.2017 Enduro Gradec Gradec (AUT) SloEnduro5
8.10.2017 Kamplc Enduro Ajdovščina SloEnduro6
SloEnduro 4Fun
26.03.2017 GoEnduro Gorizia (ITA) SloEnduro 4Fun
7.05.2017 Enduro Krokar Dobrna (SLO) SloEnduro 4Fun
18.06.2017 Merjasec Enduro Ruše (SLO) SloEnduro 4Fun
6.08.2017 Matadown San Pietro al Natisone (ITA) SloEnduro 4Fun
27.08.2017 Enduro Krvavec Krvavec (SLO) SloEnduro 4Fun
9.-10.9.2017 Enduro Kranjska Gora Kranjska Gora (SLO) SloEnduro 4Fun
30.9.-1.10.2017 Sopron Enduro Sopron (HUN) SloEnduro 4Fun

 

Arhiv/2016

datum naziv dirke kraj dirka šteje
Kros, kratki kros in kros mladi
28.03.2016 XC Griči Vrtojba PSLO
09.04.2016 XC Idrija Idrija PSLO
30.04.2016 XCO Kamnik Kamnik PSLO, C1
05.-08.05.2016 EP kros Huskvarna Huskvarna (SWE) EP
29.05.2016 XC Završnica Završnica PSLO
12.06.2016 XCO Samobor Samobor (CRO) PSLO, C1
18.06.2016 XC Kočevje Kočevje DP/PSLO
25.06.2016 XC Rogla Rogla PSLO, C2
28.06.-3.07.2016 SP kros Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě (CZE) SP
24.07.2016 XC Leše Leše – Prevalje PSLO
15.-19.8.2016 Evropsko prvenstvo mladine GRAZ-AUT Gradec (AUT) EP mladi
20.08.2016 XCC Črni Vrh Črni Vrh nad Idrijo PSLO
27.08.2016 XCO Izgubljena Ovca Gronjan (CRO)
10.09.2016 XC Ravne Ravne na Koroškem PSLO mladi
02.10.2016 XC Energija Mengeš PSLO mladi
SloEnduro
09.-10.04.2016 SloEnduro 1 – Enduro 3 Camini Trst (ITA) SloEnduro
28.-29.05.2016 SloEnduro 2 – Enduro Cerkno Cerkno SloEnduro
25.-26.06.2016 SloEnduro 3 – Enduro Soča Bovec SloEnduro
29.-30.07.2016 SloEnduro 4 – Black Hole enduro Ravne-Prevalje SloEnduro
20.-21.08.2016 SloEnduro 5 – Enduro Kamnik Kamnik SloEnduro
15.-16.10.2016 SloEnduro 6 – Enduro Grozni Grožnjan (CRO) SloEnduro
SloEnduro 4Fun
13.03.2016 SloEnduro 4Fun – Montedoro Enduro Milje (ITA) SloEnduro 4Fun
24.04.2016 SloEnduro 4Fun – Enduro Krokar Dobrna SloEnduro 4Fun
14.05.2016 SloEnduro 4Fun – Merjasec enduro Ruše SloEnduro 4Fun
05.06.2016 SloEnduro 4Fun – Enduro Gradec (AUT) Gradec (AUT) SloEnduro 4Fun
19.06.2016 SloEnduro 4Fun – Krvavec Enduro Krvavec SloEnduro 4Fun
09.07.2016 SloEnduro 4Fun – EnduRogla Rogla SloEnduro 4Fun
07.08.2016 SloEnduro 4Fun – Matadown Podbonesec (ITA) SloEnduro 4Fun
04.09.2016 SloEnduro 4Fun – Enduro MTB Republic Kranjska Gora SloEnduro 4Fun
18.09.2016 SloEnduro 4Fun – Gorizia Enduro Gorica (ITA) SloEnduro 4Fun
02.10.2016 SloEnduro 4Fun – Mecsek Enduro Komló (HUN) SloEnduro 4Fun
Maraton
01.05.2016 Maraton 360° Vipavska dolina Ajdovščina
19.06.2016 Maraton Stojna Kočevje DP
23.07.2016 Black Hole maraton Črna na Koroškem
03.09.2016 Po poteh Erazma Predjamskega Črna na Koroškem
24.09.2016 MTB Parenzana Cube Paranzana (CRO)
Druge tekme/prireditve
13.-16.04.2016 4 Islands MTB Stage Race Krk, Rab, Cres and Lošinj
23.-31.07.2016 Black Hole bike fest Črna na Koroškem
02.-04.09.2016 MTB Trans Dinara Planina Kamešnica, Dinar