Državno prvenstvo v Črnem Vrhu nad Idrijo
Majice državnih prvakov so včeraj v Črnem Vrhu oblekli kolesarji olimpijskega krosa. Prva letošnja dirka za SloXcup je bila odlična. Vreme nam je bilo naklonjeno, proga je bila super, skratka vredno je bilo čakati na ta dan. Nekateri z novo kolesarsko opremo, nekateri z odlično formo, nekateri v strahu po dolgi tekmovalni pavzi, so se…
Preberi več