Energetiki zaključili kolesarsko sezono
Sezono SloXcup 2021 so kolesarji zaključili v malo drugačnem stilu. Zadnjo dirko in sicer kratki kros, ki je za mladince in člane štela za naslov državnih prvakov, so v Bike Parku Ljubljana v Podutiki tekmovalci odvozili minulo soboto, 16.10.2021. Dirka je bila tudi za tekmovalce zelo zanimiva, trajala je le dobrih 20 minut, en krog…
Preberi več